Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2018/2019
  • Program: Živilstvo in prehrana
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Ljubljana


  • Analize živil

    Špela Sušnik Šabec, uni.dipl.ing.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 3. 7. 2019 16.00, E15, CvML  
    Drugi redni 27. 8. 2019 17.00, E13, CvML  
    Tretji redni 10. 9. 2019 16.00, E15, CvML  
    Na vrh

    Ekonomika in management podjetij

    mag. Vesna Loborec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 1. 2019 16.00, U6 Ogled testov je možen 29. 1. ob 12.00 uri v kabinetu VSŠ5.
    Drugi redni 29. 1. 2019 16.00, U5 Ogled testov je 20. 2. ob 16.00 v kabinetu VSŠ5, Ižanska.
    Tretji redni 21. 3. 2019 15.00, U5  
    Četrti redni 24. 5. 2019 14.00, VP Ogled testov je v četrtek 20. 6. 2019 ob 13.50 v kabinetu VSŠ5, Ižanska.
    Peti redni 28. 8. 2019 15.00, VP  
    Na vrh

    Okoljski management v živilstvu in prehrani

    mag. Muharem Husić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2019 17.00, E15 (CvML) Ogled izpitov je bil možen po pisnem izpitu oz. po dogovoru s predavateljem.
    Drugi redni 22. 1. 2019 17.00, E13 (CvML) Za izpit ni prijav.
    Tretji redni 4. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Oskrba s hrano in potrošništvo

    dr. Ivan Toroš

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 11. 2018 16.15, E15 (CvML) Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem.
    Drugi redni 14. 12. 2018 16.00, U5  
    Tretji redni 2. 9. 2019 16.00, U5  
    Na vrh

    Poslovno sporazumevanje in vodenje

    mag. Marina Vodopivec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 12. 2018 16.00, VPA/B (VP2) Ogled testa in ustni zagovori so možni po predhodnem dogovoru s predavateljico do 20.12.2018.
    Drugi redni 18. 1. 2019 16.00, U6 Za ogled testov in izboljšanje poz. ocene se dogovorite s predavateljico po e-pošti do 25.1.
    Tretji redni 28. 5. 2019 15.00, E15, CvML Na izpit ni prijav.
    Četrti redni 9. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje I

    Mojca Smerajec, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 2. 2019 13.00, Kabinet VSŠ4, Ižanska cesta  
    Drugi redni 25. 4. 2019 Kabinet VSŠ4, Ižanska Ura po dogovoru s organizatorico PRI Mojco Smerajec.
    Tretji redni 11. 6. 2019 Kabinet VSŠ4, Ižanska Ura zagovora je po dogovoru s organizatorico PRI Mojco Smerajec
    Četrti redni 28. 8. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored zagovorov bo objavljen v spletni uč. PRI dva dni pred datumom izpita.
    Peti redni 10. 9. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored zagovorov bo objavljen v spletni uč. PRI en dan pred datumom izpita.
    Na vrh

    Praktično izobraževanje II

    Mojca Smerajec, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 2. 2019 13.00, Kabinet VSŠ4, Ižanska cesta  
    Drugi redni 25. 4. 2019 Kabinet VSŠ4, Ižanska Ura po dogovoru s organizatorico PRI Mojco Smerajec.
    Tretji redni 11. 6. 2019 Kabinet VSŠ4, Ižanska Ura zagovora je po dogovoru s organizatorico PRI Mojco Smerajec
    Četrti redni 29. 8. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored zagovorov bo objavljen v spletni uč. PRI dva dni pred datumom izpita.
    Peti redni 12. 9. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored zagovorov bo objavljen v spletni uč. PRI dva dni pred datumom izpita.
    Na vrh

    Prehrana in dietetika

    doc. dr. Boris Kovač

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 6. 2019 16.00, U6 Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem po e-pošti do 28. 6. 2019.
    Drugi redni 20. 6. 2019 16.00, U5 Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem do 8. 7. 2019.
    Tretji redni 28. 8. 2019 15.00, VP  
    Na vrh

    Prehrana in zdravje

    mag. Gordana Vulić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti do 5.7.2019.
    Drugi redni 3. 7. 2019 16.00, U5 Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti do 5. 7. 2019.
    Tretji redni 4. 9. 2019 16.00, U5  
    Na vrh

    Prehrana z gastronomijo in kulinariko

    doc.dr. Matej Gregorič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 6. 2019 16.00, E15, CvML Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem po e-pošti do 28.6.2019.
    Drugi redni 26. 6. 2019 14.30, E15, CvML Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem po e-pošti do 5. 7. 2019.
    Tretji redni 16. 9. 2019 16.00, E15, CvML  
    Na vrh

    Sestava in kakovost živil s tehn. v živilstvu

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 12. 2018 16.15, Kabinet M1, CvML  
    Drugi redni 18. 12. 2018 15.45, Kabinet VSŠ, Ižanska cesta 10 Ustni izpit.
    Tretji redni 20. 2. 2019 14.00, Kabinet M1 (CvML)  
    Četrti redni 20. 8. 2019 10.00, Kabinet M1, CvML  
    Na vrh

    Strokovna informatika in stat. metode vrednotenja

    mag. Dejan Cvitkovič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 4. 2019 17.00, U13 Ogled testov je 24. 4. od 16.00 do 16.30 v kabinetu VSŠ5 oz.po dogovoru.
    Drugi redni 10. 5. 2019 16.00, U13 Ogled testa 22.5.2019 med 13:30 in 14:00 V kabinetu VSŠ4 ali po dogovoru.
    Tretji redni 19. 6. 2019 16.00, U13 Ogled testov je 26. 6. 2019 od 13.00 do 13.30 v kabinetu VSŠ5 ali po dogovoru s predavateljem
    Četrti redni 29. 8. 2019 15.00, U13  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Terezija Horvat, prof. nem.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 13. 11. 2018 16.00, U7 [Nemški jezik] Ustni izpit in ogled testa bo 11.12. ob 15.30 v učilnici 6.
    Prvi redni 7. 12. 2018 16.00, U7 [Nemški jezik]
    Na vrh

    Stanislava Krapež, prof.angl. in lat.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 3. 2019 16.00, Ustni izpit - U4 [Angleški jezik] Ustni izpit 4.4.2019 za priimek od B do vključno M ob 16.00, od P dalje ob 16.45
    Drugi redni 18. 4. 2019 15.30, VP [Angleški jezik] Ustni izpit in ogled testa 26.4.2019 ob 15.30 v U6.
    Tretji redni 5. 6. 2019 15.00, VP [Angleški jezik] Ustni izpit je 18. 6. 2019 ob 16.00 v U6.
    Četrti redni 21. 8. 2019 16.00, U6 [Angleški jezik] Ustni izpit in ogled testov je 23. 8. 2019 ob 12.00 v U6.
    Na vrh

    Tehn. proc. z var. pri delu, embalaža in logistika

    Marija Kostadinov, univ.dipl.inž.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2019 16.00, U5 Ogled testa 19.2. ob 15.30 na C. v ML47, v kabinetu.
    Drugi redni 22. 2. 2019 16.00, E13 (CvML) Ogled testov je 6. 3. ob 16.00 na CvML.
    Tretji redni 23. 5. 2019 16.30, U6 Ogled testa 28.5.19 ob 8.30 v kabinetu VSŠ4 na Ižanki.
    Četrti redni 2. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Tehnologija in organizacija prehranskih obratov

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 31. 1. 2019 16.00, E13 (CvML)  
    Drugi redni 21. 2. 2019 16.00, E 13 (CvML) Ogled testa po dogovoru s predavateljem.
    Tretji redni 2. 7. 2019 16.00, VP Ogled testa je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti po počitnicah, v avgustu.
    Četrti redni 5. 9. 2019 16.00, VP  
    Na vrh

    Tehnologija mesa

    Marija Kostadinov, univ.dipl.inž.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 5. 2019 16.00, U6  
    Drugi redni 14. 6. 2019 16.00, U6  
    Tretji redni 28. 6. 2019 16.00, VP  
    Četrti redni 29. 8. 2019 15.00, U6  
    Na vrh

    Tehnologija mleka

    Marija Kostadinov, univ.dipl.inž.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 3. 2019 16.00, U7  
    Drugi redni 1. 4. 2019 16.00, U5  
    Tretji redni 21. 5. 2019 16.00, U6  
    Četrti redni 2. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Tehnologija predelave žit

    doc. dr. Boris Kovač

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 5. 2019 15.00, U6 Ustni izpit in ogled testov je 31. 5. ob 16.15 v U6.
    Drugi redni 28. 5. 2019 16.00, VP Ustni izpit in ogled testov je v petek, 31. 5. ob 16.45 v U6.
    Tretji redni 28. 6. 2019 16.00, VP Ustni izpit bo 17. 9. 2019 ob 16.00 v U6.
    Četrti redni 9. 9. 2019 16.00, U6 Ustni izpit bo 17. 9. 2019 ob 16.00 v U6.
    Na vrh

    Tehnologija rastlinskih živil

    doc. dr. Boris Kovač

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 3. 2019 16.00, U5 Ustni izpit je v ponedeljek 1. 4. ob 17.00 v VP.
    Drugi redni 8. 4. 2019 16.00, U6 Ustni izpit in ogled testov je 25. 4. ob 15.30 v U6.
    Tretji redni 11. 9. 2019 16.00, VP Ustni izpit bo 17. 9. 2019 ob 16.00 v U6.
    Na vrh

    Tehnologija vina

    dr. Dejan Bavčar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 5. 2019 16.00, VPA/B, Ižanska  
    Drugi redni 23. 5. 2019 16.00, E15, CvML Ogled testa v dogovoru s predavateljem do 5.6.2019.
    Tretji redni 3. 9. 2019 16.00, E15, CvML  
    Na vrh

    Trajnostni razvoj z izbranimi pogl. iz biologije

    doc.dr. Karmen Godič Torkar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 6. 2019 16.00, VP Ogled testa do 17.6.2019 po dogovoru s predavateljico po e-pošti
    Drugi redni 20. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je 26. 6. 2019 ob 15.00 v avli, na Ižanski 10, 1. nadstropje.
    Tretji redni 20. 8. 2019 16.00, U6 Ogled testov je 27. 8. ob 16.00 v U6.
    Četrti redni 23. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Trženje v živilstvu in prehrani

    dr. Ivan Toroš

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2019 16.00, U5 Ogled testa je možen 18. 1. ob 13.00 v U6.
    Drugi redni 4. 2. 2019 17.00, U5, Ižanska  
    Tretji redni 18. 9. 2019 16.00, U5  
    Na vrh

    Zakonodaja, zagotavljanje kakovosti in nadzor

    Špela Sušnik Šabec, uni.dipl.ing.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 7. 2019 16.00, E13, CvML Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti do 5. 7. 2019
    Drugi redni 27. 8. 2019 16.00, E13, CvML  
    Tretji redni 19. 9. 2019 16.00, E13, CvML  
    Na vrh

    Živilska kemija z analizo živil

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je v petek, 21. 6. 2019 ob 12.00 uri v kabinetu VSŠ, CvML.
    Drugi redni 28. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti od 26. do 30. 8. 2019.
    Tretji redni 11. 9. 2019 16.00, VP  
    Na vrh

    Živilska mikrobiologija in biotehnologija

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 12. 2018 15.30, E13, CvML Ogled testa v torek 8.1.2019 ob 16.00 v VSŠ živilskem kabinetu na Ižanki.
    Drugi redni 22. 1. 2019 16.00, E12 (CvML) Ogled testa 6.2. ob 14.00 v VSŠ kabinetu na C. v ML47.
    Tretji redni 16. 5. 2019 16.00, VP OGLED TESTA 27.5.2019 OB 12.00 V VSŠ KABINETU V MESTNEM LOGU.
    Četrti redni 2. 7. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti po počitnicah, v avgustu.
    Peti redni 5. 9. 2019 16.00, VP  
    Na vrh