Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2018/2019
  • Program: Živilstvo in prehrana
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Ljubljana


  • Analize živil

    Špela Sušnik Šabec, uni.dipl.ing.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 5. 2019 16.00, E15, CvML  
    Drugi redni 10. 6. 2019 16.00, E15, CvML  
    Tretji redni 3. 7. 2019 16.00, E15, CvML  
    Četrti redni 27. 8. 2019 17.00, E13, CvML  
    Peti redni 10. 9. 2019 16.00, E15, CvML  
    Na vrh

    Ekonomika in management podjetij

    mag. Vesna Loborec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 2. 2019 15.00, E13 Ogled testa 6.3.2019 ob 11.00 v kabinetu VSŠ5.
    Drugi redni 14. 3. 2019 15.30, E15 Ogled testa 8. 4. ob 18.30 v kabinetu VSŠ5.
    Tretji redni 24. 5. 2019 14.00, VP Ogled testov je 18. 6. ob 14.45 v kab. CvML ali 20. 6. 2019 ob 13.50 v kabinetu VSŠ5, Ižanska.
    Četrti redni 28. 8. 2019 15.00, VP  
    Na vrh

    Okoljski management v živilstvu in prehrani

    mag. Muharem Husić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 1. 2019 17.00, E15 (CvML) Ogled izpitov je bil možen po pisnem izpitu oz. po dogovoru s predavateljem.
    Drugi redni 22. 1. 2019 17.00, E13 (CvML) Za izpit ni prijav.
    Tretji redni 4. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Oskrba s hrano in potrošništvo

    dr. Ivan Toroš

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 11. 2018 16.15, E15 (CvML) Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem.
    Drugi redni 14. 12. 2018 16.00, U5  
    Tretji redni 2. 9. 2019 16.00, U5  
    Na vrh

    Poslovno sporazumevanje in vodenje

    mag. Marina Vodopivec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 24. 1. 2019 15.00, E12  
    Drugi redni 18. 2. 2019 13.00, E15  
    Tretji redni 28. 5. 2019 15.00, E15, CvML  
    Četrti redni 9. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje I

    Mojca Smerajec, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 6. 2019   Ura zagovora po dogovoru s organizatorico PRI Mojco Smerajec.
    Drugi redni 28. 8. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored zagovorov bo objavljen v spletni uč. PRI dva dni pred datumom izpita.
    Tretji redni 10. 9. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored bo objavljen v spletni uč. PRI; če bo prijav več, bodo zagovori 10. in 11. 9.
    Na vrh

    Praktično izobraževanje II

    Mojca Smerajec, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 6. 2019   Na izpit ni prijav.
    Drugi redni 29. 8. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored zagovorov bo objavljen v spletni uč. PRI dva dni pred datumom izpita.
    Tretji redni 12. 9. 2019 Kabinet M1, CvML Razpored zagovorov bo objavljen v spletni uč. PRI dva dni pred datumom izpita.
    Na vrh

    Prehrana in dietetika

    doc. dr. Boris Kovač

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 29. 11. 2018 09.00, E15 Ogled testa po dogovoru s predavateljem.
    Prvi redni 12. 2. 2019 09.00, E15 Ogled testa po dogovoru s predavateljem.
    Drugi redni 26. 3. 2019 11.00, VP, Ižanska Ogled testov je po dogovoru s predavateljem do 19. 4. 2019.
    Tretji redni 20. 6. 2019 16.00, U5 Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem do 8. 7. 2019.
    Četrti redni 28. 8. 2019 15.00, VP  
    Na vrh

    Prehrana in zdravje

    mag. Gordana Vulić

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 2. 2019 15.30, E13 Ogled testa v terminu konzultacij.
    Drugi redni 7. 3. 2019 15.30, E13 Študenti z neg.oceno vaj se oglasite na konzultacijah pri pred. Vulić.
    Tretji redni 31. 5. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico do 20. 6. 2019.
    Četrti redni 26. 6. 2019 16.00, VP po dogovoru s predavateljico po e-pošti do 5. 7. 2019
    Peti redni 4. 9. 2019 16.00, U5  
    Na vrh

    Prehrana z gastronomijo in kulinariko

    doc.dr. Matej Gregorič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 5. 2019 14.00, E15, CvML Ogled testa po dogovoru s predavateljem po epošti do 27.5.2019.
    Drugi redni 6. 6. 2019 16.00, E15, CvML Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem po e-pošti do 28.6.2019
    Tretji redni 26. 6. 2019 14.30, E15, CvML Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljem po e-pošti do 5. 7. 2019.
    Četrti redni 16. 9. 2019 16.00, E15, CvML  
    Na vrh

    Sestava in kakovost živil s tehn. v živilstvu

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 20. 2. 2019 09.00, Kabinet M1 (CvML) Razpored je objavljen v spletni učilnici Referata za študente (razpored izpitov)
    Drugi redni 20. 3. 2019 10.30, Kabinet M1 (CvML)  
    Tretji redni 10. 4. 2019 10.00, Kabinet M1 (CvML) Razpored ustnih izpitov je objavljen v spletni učilnici referata za študente.
    Četrti redni 20. 8. 2019 10.00, Kabinet M1, CvML  
    Na vrh

    Strokovna informatika in stat. metode vrednotenja

    mag. Dejan Cvitkovič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 5. 2019 15.00, U13 Ogled testa 22.5.2019 med 13:30 in 14:00 V kabinetu VSŠ4 ali po dogovoru.
    Drugi redni 29. 5. 2019 16.00, U13 Ogled testov je 5. 6. od 13.00 do 13.30 v kabinetu VSŠ5.
    Tretji redni 19. 6. 2019 16.00, U13 Ogled testov je 26. 6. 2019 od 13.00 do 13.30 v kabinetu VSŠ5 ali po dogovoru s predavateljem
    Četrti redni 29. 8. 2019 15.00, U13  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    dr. Maja Štekovič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 4. 2019 13.00, VP [Angleški jezik] Ustni izpit je 23. 4. od 11.30 dalje v U6.
    Drugi redni 13. 5. 2019 15.00, VP [Angleški jezik] Ustni izpit je 20. 5. ob 15.00 v U5.
    Tretji redni 10. 6. 2019 15.00, U6 [Angleški jezik] Ustni izpit je 17. 6. ob 15.00 v U5.
    Četrti redni 26. 8. 2019 10.00, VP [Angleški jezik] Ustni izpit STA bo 30. 8. 2019 ob 10.30 v U5.
    Na vrh

    Tehn. proc. z var. pri delu, embalaža in logistika

    Marija Kostadinov, univ.dipl.inž.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019 14.45, E15 Ogled testa 7.2. ob 10.30 v kemijskem laboratoriju CvML47.
    Drugi redni 22. 2. 2019 14.00, E13 Ogled testov je 6. 3. ob 16.00 na CvML.
    Tretji redni 23. 5. 2019 16.30, U6 Ogled testa 28.5.19 ob 8.30 v kabinetu VSŠ4 na Ižanki.
    Četrti redni 2. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Tehnologija in organizacija prehranskih obratov

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 4. 2019 13.45, E15, CvML Ogled testov je v ponedeljek 13. 5. 2019 ob 12.30 v kab.VSŠ na CvML.
    Drugi redni 14. 5. 2019 16.00, U7 Ogled testa v petek 24.5.2019 ob 11 uri v kabinetu v Mestnem logu.
    Tretji redni 2. 7. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti po počitnicah, v avgustu.
    Četrti redni 5. 9. 2019 16.00, VP  
    Na vrh

    Tehnologija mesa

    Marija Kostadinov, univ.dipl.inž.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 2. 2019 09.30, E15 Ogled testov je 22.2. ob 9.00 v kabinetu na CvML.
    Drugi redni 28. 3. 2019 08.00, E13  
    Tretji redni 16. 4. 2019 16.00, E12 (CvML) Za izpit ni prijav.
    Četrti redni 29. 8. 2019 15.00, U6  
    Na vrh

    Tehnologija mleka

    Marija Kostadinov, univ.dipl.inž.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 5. 2019 16.00, U6  
    Drugi redni 14. 6. 2019 16.00, U6  
    Tretji redni 2. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Tehnologija predelave žit

    doc. dr. Boris Kovač

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 18. 3. 2019 16.00, VPA/B (Ižanska) Ustni bo 22. 5. ob 16.30 (priimek od B do K), ob 17.30 (priimek od M do T), V U6.
    Prvi redni 8. 5. 2019 16.00, VPA/B (Ižanska) Ustni izpit in ogled testa bo 22. 5. 2019 ob 17.00 v U6.
    Drugi redni 28. 5. 2019 16.00, VP Ustni izpit in ogled testov je v petek, 31. 5. ob 16.45 v U6.
    Tretji redni 9. 9. 2019 16.00, U6 Ustni izpit bo 17. 9. 2019 ob 16.00 v U6.
    Na vrh

    Tehnologija rastlinskih živil

    doc. dr. Boris Kovač

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 12. 11. 2018 14.30, VP  
    Prvi redni 21. 1. 2019 14.30, VP  
    Drugi redni 6. 3. 2019 14.30, E15 Ustni izpit in ogled testov je 25. 3. ob 14.20 v VP.
    Tretji redni 8. 4. 2019 16.00, U6 Ustni izpit in ogled testov je 25. 4. ob 15.15 v U6.
    Četrti redni 11. 9. 2019 16.00, VP Ustni izpit bo 17. 9. 2019 ob 16.00 v U6.
    Na vrh

    Tehnologija vina

    dr. Dejan Bavčar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 5. 2019 16.00, E15, CvML Ogled testa v dogovoru s predavateljem do 5.6.2019.
    Drugi redni 18. 6. 2019 16.00, E15, CvML Ogled testov je 21.6. od 14.00 do 15.00 pri pred. Bavčarju na Kmetijskem inštitutu.
    Tretji redni 3. 9. 2019 16.00, E15, CvML  
    Na vrh

    Trajnostni razvoj z izbranimi pogl. iz biologije

    doc.dr. Karmen Godič Torkar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 5. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen po dogovoru s pred. Karmen G. Torkar po e-mailu do 17.5.2019.
    Drugi redni 4. 6. 2019 16.00, VP Ogled testa do 17.6.2019 po dogovoru s predavateljico po e-pošti.
    Tretji redni 20. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je 26. 6. 2019 ob 15.00 v avli, na Ižanski 10, 1. nadstropje.
    Četrti redni 20. 8. 2019 16.00, U6 Ogled testov je 27. 8. ob 16.00 v U6.
    Peti redni 23. 9. 2019 16.00, U6  
    Na vrh

    Trženje v živilstvu in prehrani

    dr. Ivan Toroš

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2019 16.00, U5 Ogled testa je možen 18. 1. ob 13.00 v U6.
    Drugi redni 4. 2. 2019 17.00, U5, Ižanska  
    Tretji redni 18. 9. 2019 16.00, U5  
    Na vrh

    Zakonodaja, zagotavljanje kakovosti in nadzor

    Špela Sušnik Šabec, uni.dipl.ing.živ.teh.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 5. 12. 2018 15.00, E15 (CvML) Ogled testa 19. 2. 2019 ob 17.00 v E15.
    Prvi redni 30. 1. 2019 16.00, E13 Ogled testa 19.2.2019 ob17.00 v E15.
    Drugi redni 13. 3. 2019 15.30, E13 Ogled testov bo 27. 3. ob 15.45 v E13.
    Tretji redni 1. 7. 2019 16.00, E13, CvML Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti do 5. 7. 2019
    Četrti redni 27. 8. 2019 16.00, E13, CvML  
    Peti redni 19. 9. 2019 16.00, E13, CvML  
    Na vrh

    Živilska kemija z analizo živil

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 16. 1. 2019 09.30, VP Ogled testov 2. delnega izpita je 9. 5. ob 14.00 v kabinetu VSŠ, CvML.
    Prvi redni 6. 5. 2019 14.00, VP Ogled testov je v ponedeljek 13. 5. 2019 ob 12.30 v kab.VSŠ na CvML.
    Drugi redni 21. 5. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v petek, 31. 5. 2019 ob 12.00 v kabinetu VSŠ na CvML.
    Tretji redni 12. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je v petek, 21. 6. 2019 ob 12.00 uri v kabinetu VSŠ, CvML.
    Četrti redni 28. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti od 26. do 30. 8. 2019.
    Peti redni 11. 9. 2019 16.00, VP  
    Na vrh

    Živilska mikrobiologija in biotehnologija

    Katarina Smole, univ.dipl.inž.živ.teh

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 1. 2019 16.00, E12, CvML Ogled testa 6.2. ob 14.00 v VSŠ kabinetu na C. v ML47.
    Drugi redni 16. 5. 2019 16.00, VP OGLED TESTA 27.5.2019 OB 12.00 V VSŠ KABINETU V MESTNEM LOGU.
    Tretji redni 6. 6. 2019 16.00, VP Ogled testov je v petek 21. 6. ob 12.00 uri v kabinetu VSŠ, CvML.
    Četrti redni 2. 7. 2019 16.00, VP Ogled testov je možen v dogovoru s predavateljico po e-pošti po počitnicah, v avgustu.
    Peti redni 5. 9. 2019 16.00, VP  
    Na vrh